O NÁS

Pomáháme Vám vytvořit životopis i motivační dopis, který zaujme na první pohled, zdůrazní Vaši jedinečnost a hodnotu, upozorní potencionálního zaměstnavatele na Vaše zkušenosti, znalosti, schopnosti a dovednosti a posune celý proces hledání zaměstnání tím správným směrem.

Naše poslání

Naším posláním je zvýšit Vaše šance na trhu práce již při prvním kontaktu s potenciálním zaměstnavatelem, zvýraznit a „prodat“ Vaše silné stránky tak, aby zaujaly na první pohled, a pomoci Vám s dosažením cíle, který může být stěžejní ve Vašem životě.

Naše vize

Chceme být Vaší pomocnou rukou, která Vám pomůže plnit si své sny, posune Vás ve Vaší pracovní kariéře, vytvoří startovací podmínky pro Vaše příští úspěchy.

naše hodnoty

Pečlivost

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti personalistiky a snažíme se je uplatňovat na trhu práce vytvářením profesních životopisů a motivačních dopisů, které zaujmou na první pohled a zároveň zjednoduší práci personalistům při výběru vhodných kandidátů.

odbornost

Náš přístup je pečlivý, každému klientovi vždy věnujeme tolik času, který potřebuje, nevytváříme dojem jednotvárnosti, ale vždy se snažíme na míru vytvořit životopis či motivační dopis, který bude originální.

komplexnost

Ke klientům přistupujeme komplexně, nabízíme služby, které vytvoří celkový dojem, vystihnou vše podstatné z různých úhlů pohledu. Uvědomujeme si, že zdánlivá maličkost může ovlivnit konečný výsledek, proto myslíme v souvislostech a nacházíme pro Vás vhodná řešení.

vstřícnost

Vstřícnost je jednou z našich priorit, proto se na nás klient může kdykoliv obrátit, snažíme se vyjít vstříc jeho představám, vnímáme jeho potřeby, hledáme cestu, která mu nejvíc bude vyhovovat.

flexibilita

Flexibilita je v dnešní uspěchané době velice důležitá, proto se vždy přizpůsobíme potřebám klienta, nenecháme ho čekat, rychle nacházíme vhodná řešení pro vzniklé situace.

zodpovědnost

Ke každému klientovi přistupujeme zodpovědně, neodbydeme Vás, nepřepíšeme Váš životopis či motivační dopis do tuctové šablony, ale zaměříme se přímo na Vás a vše připravíme na míru Vašim potřebám.

Náš cíl

Naším cílem je stát se Vaším spolehlivým, flexibilním a vstřícným partnerem, který Vám pomůže vytvářet vysoce kvalitní životopisy či motivační dopisy, vždy výstižné, přehledné, gramaticky a stylisticky správné.

naše zkušenosti

13 let

Zkušenosti v personalistice

10 let

Zkušenosti s vedením pohovorů s jednotlivci i s komisí

10 let

Zkušenosti s výběrovým řízením

8 let

Zkušenosti s assessment centry

10 let

Zkušenosti s náborem

20 let

Jazyková a stylistická korektura

10 let

Zkušenosti s prací s životopisy a motivačními dopisy

13 let

Formální a typografická korektura

Naše motto 

Chcete změnit zaměstnání? Pomůžeme Vám udělat první krok! Zvyšte své šance na trhu práce.